Blog

We Haliç İstanbul tutkunlarını karşılıyor

We Haliç İstanbul tutkunlarını karşılıyor

İstanbul’da büyük arsa bulma sıkıntısı ve kentsel dönüşümün hayata geçirilmesinde yaşanan sorunlar yatırımcıların kent çeperlerine yönelmesine neden oldu. Ilgın İnşaat’ın hayata geçirdiği We Haliç projesi, İstanbul’da ev sahibi olmak isteyen alıcılara çözüm önerileri sunuyor. 

 

Gaziosmanpaşa Belediyesi işbirliği ile hayata geçen We Haliç projesi bölgedeki dönüşüme öncülük ederken, ülkedeki dönüşüme de örnek oluyor. 1.2 milyarlık yatırım değerine sahip We Haliç projesi, Türkiye’nin master planlı ilk kentsel dönüşüm projesi özelliğini taşıyor.

 

"Merkeze dönmek isteyenler bu fırsatı kaçırmıyor"

WeHaliç projesi hakkında bilgi veren We Ilgın Haliç A.Ş. Satış ve Pazarlama Koordinatörü İlhan Kaya lansman öncesi satışlarının gerçekleştirildiği projede bugüne kadar oturum amaçlı alım yapanların Tarihi Yarımada’dan uzaklaşmak istemeyenlerden oluştuğunu, geçmişte civardaki ilçe ve semtlerde yaşamış ama bir nedenle Beylikdüzü, Bahçeşehir gibi uzak noktalara taşınan sakinlerin de yeniden merkeze dönmek için We Haliç fırsatını değerlendirdiğini açıkladı.

Benzer Haberler